Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47576
Stary 14.06.2011, 07:18
Awe napisał(a):Wyświetl post
Komentarz na idiotycznym poziomie, czyli dokładnie na takim jak większości obecnych tu frustratów:
dajcie Cleberowi z 500 tys. E, niech kupi kogoś w waszym imieniu, a za pół roku pewny zarobek, bo każdy młody Brazylijczyk to nowy Ronaldinho. Ilu chętnych? Może być nawet 300 tys. a nie 500.
Podpisuje sie pod tym. Szkoda, ze tak sie konczy zaufanie kibicow do zarzadu - to bardzo przykre.
Odpowiedz cytując