Awe napisał(a):

Komentarz na idiotycznym poziomie, czyli dokładnie na takim jak większości obecnych tu frustratów:
dajcie Cleberowi z 500 tys. E, niech kupi kogoś w waszym imieniu, a za pół roku pewny zarobek, bo każdy młody Brazylijczyk to nowy Ronaldinho. Ilu chętnych? Może być nawet 300 tys. a nie 500.
|
świetny post
niektórym tu się wydaje że Wisła funkcjonuje w taki sposób że dzwoni Cleber (który już przecież sprowadził do Europy tysiące genialnych Brazylijczyków ) mówi że ma piłkarza i Basałaj od reki przelewa mu kasę na konto.