Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47575
Stary 14.06.2011, 06:55
Awe napisał(a):Wyświetl post
Komentarz na idiotycznym poziomie, czyli dokładnie na takim jak większości obecnych tu frustratów:
dajcie Cleberowi z 500 tys. E, niech kupi kogoś w waszym imieniu, a za pół roku pewny zarobek, bo każdy młody Brazylijczyk to nowy Ronaldinho. Ilu chętnych? Może być nawet 300 tys. a nie 500.
świetny post

niektórym tu się wydaje że Wisła funkcjonuje w taki sposób że dzwoni Cleber (który już przecież sprowadził do Europy tysiące genialnych Brazylijczyków ) mówi że ma piłkarza i Basałaj od reki przelewa mu kasę na konto.
Ostatnio edytowane przez Luu... : 14.06.2011 o godz. 07:02.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując