Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47571
Stary 14.06.2011, 05:24
Za strona polskich fanów Anderlechtu:
Znany jako Diogo, piłkarz wystąpił w ubiegłorocznych mistrzostwach świata U-20 w Egipcie, gdzie razem z Brazylią przegrał dopiero w finale z Ghaną. Dobra gra na tym turnieju sprawiła, że znalazł się w kręgu zainteresowań Milanu, Parmy oraz zespołów z Wysp Brytyjskich. Wiele dobrego na swój temat usłyszał od obecnego trenera Interu Mediolan, Leonardo.

Diogo kontynuuje tradycje brazylijskich bocznych obrońców takich jak Marinho Chagas czy Roberto Carlos. Piłkarz przejawia duże inklinacje do gry ofensywnej. Dysponuje nienaganną techniką oraz dobrym przyśpieszeniem. Często włącza się do akcji zaczepnych swojego zespołu, umiejętnie drybluje przeciwników i próbuje strzałów z dystansu.

Na ten moment nie można nic powiedzieć na temat warunków transferu. Diogo od kilku dni przebywa w Belgii, lecz nie wiadomo, czy piłkarz przeniesie się na Constant Vanden Stock na zasadzie wypożyczenia, czy definitywnego wykupienia go z brazylijskiego klubu. Trzeba przyznać, że przyjście tego lewego obrońcy może być najlepszym posunięciem Anderlechtu na rynku transferowym od wielu lat.

Więcej Lameyów
Odpowiedz cytując