Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1722
Stary 14.06.2011, 02:55
Klub powinien pójść po rozum do głowy, bo wprowadzenie koszulek z Gwiazdą zamiast logo sprawiłoby, że koszulki sprzedawałyby się lepiej niż po transferze Kaki. Każdy wzór przez Was zaproponowany wygląda najlepiej z Gwiazdą. Przerobiony przez Wonskiego krój Realu (niebieska) wydaje się wręcz stworzony żeby dać w miejscu loga Białą Gwiazdę. Logo na spodenki, bo tam się sprawdza, a na koszulki koniecznie powrót Białej Gwiazdy.

Co do innych propozycji Wonskiego, to biała w pierwszej chwili wydawała mi się przekombinowana, ale teraz mi się podoba. Czerwona bardzo klasyczna, efektowniej wyglądał krój zaproponowany przez kogoś innego, z konturem gwiazdy na całej koszulce, ale byłby chyba niepraktyczny - za dużo białego i co zrobić z plecami. Gdyby koszulki na nowy sezon wyglądały tak jak zaproponował Wonski, to byłbym więcej niż zadowolony.
Odpowiedz cytując