koniak napisał(a):

|
Podzielam w tej kwestii zdanie blanco, bo wynika z tego, że zamiast budować zespół przyszłościowy, budujemy go na jeden sezon, czyli zgoła odmiennie niż robią to profesjonalne kluby.
|
Na tym okienku transferowym budowa zespołu się nie kończy... Teraz jest ważna LM i tylko to. Z jednego powodu. Wygląda na to, że B. Cupiał odzyskał trochę zapału i znowu chce coś robić z Wisłą. Problem polega na tym, że w przypadku kolejnego rozczarowania może mu się odmienić, co jest dosyć prawdopodobne. Dlatego musimy awansować za wszelką cenę. I budować drużynę dalej. W przerwie zimowej i kolejnej za rok latem.