fialo napisał(a):

|
-Zawodnik prezentuje w ostatnim czasie tragiczną formę (opierając się na statystykach, opiniach kibiców Leicester, ocenach w Kickerze etc..)
|
Prezentuje się tragicznie bo wyrocznia Uran tak stwierdziła?
Mi ten transfer na dziś nie pasuje ale bez jaj.Gość grał 2 sezony w Bundeslidze w podstawowym składzie tak jak i w 2B.Każdy mecz pełne 90 minut.Nawet jak miał mały uraz to jak tylko go wyleczył od razu wybiegał na 90 minut.
Paljic to na papierze przy nim piłkarskie zero - gość był za słaby nawet na 2B.
Arminia czy Duisburg potentatami nigdy nie byli ale bez jaj, trzymali gościa 3 lata który co mecz to była tragedia?
Może to będzie niewypał ale robicie raban jakby koniec świata miał nastąpić.
I ostatnia sprawa - finanse u nas są w kiepskim stanie.Tak na logikę to ten cały Lamey może nie zarabiać więcej niż 100 tyś euro.Być może a raczej na pewno to jest większa wizja żeby wzmocnić skład i zamknąć budżet
Krytykować tak ale z sensem i choćby niewielką dozą zaufania a nie wyjeżdżać o kolesiostwie, szczególnie że znajomości w futbolu to podstawa by zrobić dobry dil -ale tu widzę zarzuty że Staszek to drobny cinkciarz który chce wyjebać Wisłę na śmieszne jak dla niego pieniądze.