|
O ile dobrze pamiętam to tez sezon Lameya nie byl w miare dobry, tylko bardzo dobry a psv grało wtedy konkretną piłkę. Tylko, że to było 6 lat temu i może nie mieć nic wspólnego z jego aktualną formą.
Co do Clebera, dobrze że ujawnił jak funkcjonuje u nas skauting i że jest on praktycznie niepotrzebny, jeśli jedna osoba w zasadzie decyduje o transferach. Podzielam w tej kwestii zdanie blanco, bo wynika z tego, że zamiast budować zespół przyszłościowy, budujemy go na jeden sezon, czyli zgoła odmiennie niż robią to profesjonalne kluby.
|