Cytat:
Żurawski , Bunoza , Rios , Pajlic - transfery Stana?
|
Taaak on ich sciongnoł (matko klawiatura mnie boli jak to piszę!)
Trochę wiary... mamy w klubie ludzi, którzy są zawodowcami, nie takimi z FM ale prawdziwymi. Wiedzą kto jest na potrzebny, wiedzą jakimi funduszami dysponują, wiec zakładam, że transfery będą najlepsze z możliwych. Stan do tej pory nas nie zawiódł i wątpię żeby miał to zrobić teraz. A "znafcom" już podziękujemy bo pokemony jeden po drugim się kompromitują na forum.