Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47550
Stary 13.06.2011, 23:14
Lameyowi życzę jak najlepiej.Sam jak inni podchodze trochu sceptycznie do tego transferu,ALE jedyny post z dzis ktory mowi cokolwiek o nim na forum Leicesteru to :


Lamey has hardly played for us last season (2 games as a substitute during the season and 2 games in the cup), and when he played, he wasn't very convincing.
Then again, he never had the opportunity to show how good he really could be.
The main reason for this was Kyle Naughton, who had a very impressive spell with us

But maybe Lamey can get back to his old self at Krakow. I wish him well.

I napisał to typ majacy 16 tys postow i kibicujacy od 94 roku. Tak więc nawet fani Leicesteru maja goscia za jedna wielka niewiadoma. Licze na pozytywne zaskoczenie,bo jak gosc chce cos w piłce jeszczze zrobic to ma chyba u nas ostatnia szanse.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując