Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47548
Stary 13.06.2011, 23:13
Niestety koniec szkoły za pasem i nie chodzą spać po 20

Tak właśnie się zastanawiałem kiedy będzie taki moment, że zaczniecie wieszać psy na Holendrach. Jak widać taki moment nastąpił dziś/wczoraj, ale nie jest to jeszcze żadne przesilenie. Ich praca zostanie dopiero zweryfikowana w lipcu i sierpniu, więc do tego momentu mogą spać spokojnie.
Odpowiedz cytując