Niestety koniec szkoły za pasem i nie chodzą spać po 20
Tak właśnie się zastanawiałem kiedy będzie taki moment, że zaczniecie wieszać psy na Holendrach. Jak widać taki moment nastąpił dziś/wczoraj, ale nie jest to jeszcze żadne przesilenie. Ich praca zostanie dopiero zweryfikowana w lipcu i sierpniu, więc do tego momentu mogą spać spokojnie.