Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47543
Stary 13.06.2011, 23:09
Lysy napisał(a):Wyświetl post
O czym Ty piszesz? Porównanie nie na miejscu, bo i nie ma co porównywać:
Pareiko - wielokrotny reprezentant Estonii, GRAŁ w rosyjskiej Priemjer-Liga.
Genkov - reprezentant Bułgarii, GRAŁ i strzelał bramki dla Lokomotiv Sofia.

Znajdź jakąś moją wypowiedź w której skrytykowałem jakiekolwiek transfery Stana z poprzednich okienek. Powodzenia.


Michael Lamey - zawodnik 31 letni, po kilku kontuzjach. Nie potrafiący się przebić do składu przeciętnego Leicester City, w poprzednim klubie Arminii również nie zachwycał , o czym świadczą tragiczne wręcz oceny kickera Nawet Branco może pochwalić się bogatszym dorobkiem zawodniczym. Więc wybacz, ale mam prawo by wyrazić zażenowanie poziomem zawodnika którego sprowadzamy. Dla mnie to najgorszy transfer klubu za czasów Stana. Gdybym był kibicem Widzewa to może bym się ucieszył z tego transferu Ale jesteśmy Wisłą Kraków i ceńmy się.


Ja tez mam czucie -ze ten transfer budzi duze watpliwosci ,ale jednak nie dzielmy skóry na niedziwiedziu.

Sytuacja ta pokazuje jednak co innego-

nie ma kasy na transfery to Valckx musi sie takim Lameyem ratowac zeby zmontowac blok obronny.Juz mi z Cikosem sprawa dziwnie pachaniala skoro nie mieli 350 tys Eurasow zeby go wykupic.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując