Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47541
Stary 13.06.2011, 23:07
Angmir napisał(a):Wyświetl post
A ja mam takie pytanie do Fan Clubu Stana Valxa

Co on takiego zrobił czego nie robił Bednarz (imho bardzo dobry dyrektor sportowy - tylko kasy mu nie dano)

Ściągnoł:

Jednego świetnego piłkarza za małe pieniądze - Meliksona
jednego bardzo dobrego Piłkarza ale bez przyszłości za darmo - Pareiko
2 dobrych piłkarzy za przyzwoite pieniądze - Genkov & Chavez

Reszta to albo transfery przeciętne - Pajić, Sivakov itd.

Albo wręcz słabe - Branco Bukhari Rios Żurawski Bunoza Jailens (IMHO transfer słabo wypadł - drogi w utrzymaniu, a jakość co najwyzej średnia ligowa - błędów popełnia tyle co Polczak)

Nie widzę tej "zajebistości" ot typowa praca dyrektora sportowego dysponującego małymi środkami.
A tu ludzie go liżą po odbycie jakby co najmniej wytransferował Łobodzińskiego za 15 mln €.
Można być czyimś zwolennikiem, albo przeciwnikiem, ale pisać że transfer jest udany, "bo ja ufam SV" jest żałosne.

A zażuty co do "kolesiostwa" i ściągania piłkarzy za prowizję to zdaje się że za takie rzeczy poleciał z PSV więc jak widać takie zarzuty wcale nie są bezpodstawne

Żurawski , Bunoza , Rios , Pajlic - transfery Stana?
Odpowiedz cytując