Angmir napisał(a):

A ja mam takie pytanie do Fan Clubu Stana Valxa
Co on takiego zrobił czego nie robił Bednarz (imho bardzo dobry dyrektor sportowy - tylko kasy mu nie dano)
Ściągnoł:
Jednego świetnego piłkarza za małe pieniądze - Meliksona
jednego bardzo dobrego Piłkarza ale bez przyszłości za darmo - Pareiko
2 dobrych piłkarzy za przyzwoite pieniądze - Genkov & Chavez
Reszta to albo transfery przeciętne - Pajić, Sivakov itd.
Albo wręcz słabe - Branco Bukhari Rios Żurawski Bunoza Jailens (IMHO transfer słabo wypadł - drogi w utrzymaniu, a jakość co najwyzej średnia ligowa - błędów popełnia tyle co Polczak)
Nie widzę tej "zajebistości" ot typowa praca dyrektora sportowego dysponującego małymi środkami.
A tu ludzie go liżą po odbycie jakby co najmniej wytransferował Łobodzińskiego za 15 mln €.
Można być czyimś zwolennikiem, albo przeciwnikiem, ale pisać że transfer jest udany, "bo ja ufam SV" jest żałosne.
A zażuty co do "kolesiostwa" i ściągania piłkarzy za prowizję to zdaje się że za takie rzeczy poleciał z PSV więc jak widać takie zarzuty wcale nie są bezpodstawne
|

Żurawski , Bunoza , Rios , Pajlic - transfery Stana?
