Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47535
Stary 13.06.2011, 22:57
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Co do Lameya to krzyczą i wyzywaja go tu ci sami co uznawali Pareike za emeryta i Genkova za Hristova.
O czym Ty piszesz? Porównanie nie na miejscu, bo i nie ma co porównywać:
Pareiko - wielokrotny reprezentant Estonii, GRAŁ w rosyjskiej Priemjer-Liga.
Genkov - reprezentant Bułgarii, GRAŁ i strzelał bramki dla Lokomotiv Sofia.

Znajdź jakąś moją wypowiedź w której skrytykowałem jakiekolwiek transfery Stana z poprzednich okienek. Powodzenia.


Michael Lamey - zawodnik 31 letni, po kilku kontuzjach. Nie potrafiący się przebić do składu przeciętnego Leicester City, w poprzednim klubie Arminii również nie zachwycał , o czym świadczą tragiczne wręcz oceny kickera Nawet Branco może pochwalić się bogatszym dorobkiem zawodniczym. Więc wybacz, ale mam prawo by wyrazić zażenowanie poziomem zawodnika którego sprowadzamy. Dla mnie to najgorszy transfer klubu za czasów Stana. Gdybym był kibicem Widzewa to może bym się ucieszył z tego transferu

---
Dobra kończę pierd... na temat tego piłkarza, mam nadzieję , że okaże się lepszy od Erika i za rok odszczekam to co tu nabazgrałem.
Ostatnio edytowane przez Lysy : 13.06.2011 o godz. 23:09.
Odpowiedz cytując