Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47534
Stary 13.06.2011, 22:55
Mam nadzieje że jak jutro wieczorem wróce do domu to zobacze oficjalną wiadomość na stronie Wisły że pozyskaliśmy jakiegoś konkretnego zawodnika obrońce lub napastnika bo na pomocnika nie czekam z taką niecierpliwością bo mamy kim grać w środku jak narazie
Odpowiedz cytując