|
Mam nadzieje że jak jutro wieczorem wróce do domu to zobacze oficjalną wiadomość na stronie Wisły że pozyskaliśmy jakiegoś konkretnego zawodnika obrońce lub napastnika bo na pomocnika nie czekam z taką niecierpliwością bo mamy kim grać w środku jak narazie
|