Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47533
Stary 13.06.2011, 22:51
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
jest cos wiecej o tym ?bo brzmi ciekawie........


Co do Lameya to krzyczą i wyzywaja go tu ci sami co uznawali Pareike za emeryta i Genkova za Hristova.

pozyjemy zobaczymy .
on to w shoutboxie napisał, a już tego nie ma. Ja to przeczytałem na forum jak się jedna osoba pytała co on dokładnie powiedział, bo tego już w archiwum w SB nie ma. Trzeba się czymś pocieszać po tym nie ciekawym dzisiejszym dniu.
Odpowiedz cytując