Wojtas napisał(a):

jest cos wiecej o tym ?bo brzmi ciekawie........
Co do Lameya to krzyczą i wyzywaja go tu ci sami co uznawali Pareike za emeryta i Genkova za Hristova.
pozyjemy zobaczymy .
|
on to w shoutboxie napisał, a już tego nie ma. Ja to przeczytałem na forum jak się jedna osoba pytała co on dokładnie powiedział, bo tego już w archiwum w SB nie ma. Trzeba się czymś pocieszać po tym nie ciekawym dzisiejszym dniu.