|
Co do planów Jóźwiaka to do Legii ma przyjść jeszcze:
1. Bramkarz - Dudek (sci-fi), Załuska lub zagraniczny
2. Środkowy pomocnik - zagraniczny
3. Skrzydłowy - zagraniczny
4. Napastnik - pokroju Frankowskiego z kraju ościennego (w środę może być info)
Tak mówią leśne wróżki na różnych stronach.
|