Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2812
Stary 13.06.2011, 22:47
Co do planów Jóźwiaka to do Legii ma przyjść jeszcze:
1. Bramkarz - Dudek (sci-fi), Załuska lub zagraniczny
2. Środkowy pomocnik - zagraniczny
3. Skrzydłowy - zagraniczny
4. Napastnik - pokroju Frankowskiego z kraju ościennego (w środę może być info)

Tak mówią leśne wróżki na różnych stronach.
Odpowiedz cytując