RAFi89 napisał(a):

|
Cablar też ma zarąbiste CV, ligę miał wciągnąć nosem a po roku gry w Polsce już go raczej nie zobaczymy.
|
Czy Cabral był kiedykolwiek wiodącą postacią Argentyny U-20

Nie,był tam tylko rezerwowym. A Diogo był jednym z najlepszych zawodników Mistrzostw Świata U-20 razem z Douglasem Costą i Maiconem.