Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5864
Stary 13.06.2011, 22:47
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Cablar też ma zarąbiste CV, ligę miał wciągnąć nosem a po roku gry w Polsce już go raczej nie zobaczymy.
Czy Cabral był kiedykolwiek wiodącą postacią Argentyny U-20 Nie,był tam tylko rezerwowym. A Diogo był jednym z najlepszych zawodników Mistrzostw Świata U-20 razem z Douglasem Costą i Maiconem.
Odpowiedz cytując