Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
47531
13.06.2011, 22:41
Ten Diogo to był tylko żucony przez Clebera jako przykład i nie rozumie wywodów o tym zawodniku Wisła go nie chciała pewnie mając jakiś powód przecież specjalnie dobrego zawodnika nie odprawiali by z kwitkiem tyle w tym temacie...
Fan123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Fan123