Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47531
Stary 13.06.2011, 22:41
Ten Diogo to był tylko żucony przez Clebera jako przykład i nie rozumie wywodów o tym zawodniku Wisła go nie chciała pewnie mając jakiś powód przecież specjalnie dobrego zawodnika nie odprawiali by z kwitkiem tyle w tym temacie...
Odpowiedz cytując