Titto napisał(a):

Nie mówię, że ten Lamey jest zajebisty, napisałem nawet, że nie jestem do niego przekonany, ale mówię, że ten cały gość z Brazylii u-20 wcale nie musi być od niego lepszy. Pamiętacie Beto?
Jeśli już mowa o bocznych obrońcach to moim zdaniem Valcx powinien powalczyć o Dudu z Widzewa, gość sprawdzony w lidze polskiej, najlepszy po Sobiechu asystent w lidze, moim zdaniem dużo 'bezpieczniejsza' opcja od Lameya, który w tym sezonie rozegrał zaledwie 5 spotkań.
|
Co nieco o Diogo:
Cytat:
|
Diogo to podstawowy gracz brazylijskiej reprezentacji U-20. Z drużyną tą zdobył w 2009 roku mistrzostwo Ameryki Południowej. W tym samym roku wziął udział w rozgrywanych w Egipcie Mistrzostwach Świata U-20. Wystąpił w 6 z 7 meczów rozegranych przez Brazylię, w tym w przegranym finale z reprezentacją Ghany. Obok Niemca Kopplin'a należał do najlepszych graczy na swojej pozycji. Dobra postawa Diogo podczas turnieju została doceniona między innymi przez ówczesnego trenera zespołu A.C. Milan - Leonardo.
|
To,że Lamey jest lepszy od Diogo,jest tak samo prawdopodobne,jak to że Branco jest lepszy od Marcelo.