Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
baranek
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
47528
13.06.2011, 22:32
...pewnie jakaś drużyna z przodującej ligi w europie miałaby go już w składzie gdyby tak błyszczał...mówię o Brazylijczyku.
baranek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do baranek
Znajdź inne posty napisane przez baranek