Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47527
Stary 13.06.2011, 22:32
jest cos wiecej o tym ?bo brzmi ciekawie........


Co do Lameya to krzyczą i wyzywaja go tu ci sami co uznawali Pareike za emeryta i Genkova za Hristova.

pozyjemy zobaczymy .
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 13.06.2011 o godz. 22:48.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując