7 kotów napisał(a):

Bo sie im zepsul.
Lamey zly byc nie moze skoro gral w PSV i to gral z powodzeniem. Duisburg to tez nie ogorki.
Opinia jakiegos zafajdanego brytola z Leicester mnie gowno obchodzi. W doataku totalnego anonima.
Przypomne, ze smiechem Chorwaci pozegnali Vrdoljaka.
Podpisal na rok.
Nie jak ogorki KAsperczaka kilkuletnie kontrakty.
Spokojnie.
|
Branco przecież też grał w Niemczech (i to z powodzeniem - jak ładnie napisałeś) i co z tego?
Lamey ostatni 'w miarę' dobry sezon rozegrał 6 lat temu...
Co do Vrdoljaka to na forach Dinama generalnie nie byli zadowoleni z jego odejścia...