Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#835
Stary 13.06.2011, 22:31
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Bo sie im zepsul.

Lamey zly byc nie moze skoro gral w PSV i to gral z powodzeniem. Duisburg to tez nie ogorki.
Opinia jakiegos zafajdanego brytola z Leicester mnie gowno obchodzi. W doataku totalnego anonima.
Przypomne, ze smiechem Chorwaci pozegnali Vrdoljaka.

Podpisal na rok.
Nie jak ogorki KAsperczaka kilkuletnie kontrakty.


Spokojnie.
Branco przecież też grał w Niemczech (i to z powodzeniem - jak ładnie napisałeś) i co z tego?
Lamey ostatni 'w miarę' dobry sezon rozegrał 6 lat temu...

Co do Vrdoljaka to na forach Dinama generalnie nie byli zadowoleni z jego odejścia...
Odpowiedz cytując