Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5860
Stary 13.06.2011, 22:28
Titto Diogo w przeciwieństwie do Beto znaczył więcej i grał więcej w U20 poczytaj sobie odnośniki..

Cytat:
Diogo to podstawowy gracz brazylijskiej reprezentacji U-20. Z drużyną tą zdobył w 2009 roku mistrzostwo Ameryki Południowej. W tym samym roku wziął udział w rozgrywanych w Egipcie Mistrzostwach Świata U-20. Wystąpił w 6 z 7 meczów rozegranych przez Brazylię, w tym w przegranym finale z reprezentacją Ghany. Obok Niemca Kopplin'a należał do najlepszych graczy na swojej pozycji. Dobra postawa Diogo podczas turnieju została doceniona między innymi przez ówczesnego trenera zespołu A.C. Milan - Leonardo
za nim przemawia więcej pozytywów niż za Lameyem, którego nomen omen nie skreślam. Po prostu dziwnie działa nasz zarząd bo nie wydaje mi się by Stan z Robertem tak działali jak tu co po niektórzy wypisują...


Odpowiedz cytując