BiałaGwiazda napisał(a):

|
Faktycznie,reprezenant Brazylii U-20 nie może byc lepszy i bardziej perspektywiczny od 31-letniego gościa,który w drugiej lidze angielskiej zagrał 2 mecze od początku i dwa wchodząc z ławki rezerwowych na przekroju całego sezonu,a sami kibice Leicester mówią,że nadaje się co najwyżej na sprzątacza..
|
Nie mówię, że ten Lamey jest zajebisty, napisałem nawet, że nie jestem do niego przekonany, ale mówię, że ten cały gość z Brazylii u-20 wcale nie musi być od niego lepszy. Pamiętacie Beto?
Jeśli już mowa o bocznych obrońcach to moim zdaniem Valcx powinien powalczyć o Dudu z Widzewa, gość sprawdzony w lidze polskiej, najlepszy po Sobiechu asystent w lidze, moim zdaniem dużo 'bezpieczniejsza' opcja od Lameya, który w tym sezonie rozegrał zaledwie 5 spotkań.