|
To jest śmieszne co wy wypisujecie jak powiedzieli że są pieniądze na transfery to są napewno nie 6mln euro które przewijało się w mediach i na forum ale jakaś kwota jest przeznaczona na transery gotówkowe nie powiem ile bo nie wiem może nie jakieś cuda ale na sprowadzenie jednego dwóch zawodników pewnie jest. Mowa gdzieś o (1-1,2)mln euro. Za dobrego napastnika w naszym zasięgu trzeba dać przynajmniej to 500tyś bo dobrzy zawodnicy z kartą w ręku długo nie czekają na potecjalnych pracodawców...
|