|
Nie lamentujmy. Nie ma ryzyka bo to transfer na jeden rok,powiedzmy sobie darmowy transfer doświadczonego zawodnika,który chociaż ostani sezon nie grał to jednak wzmocni konkurencję w obronie.Nie sprawdzi sie to do widzenia i tyle. Może jednak się odbuduje pod okiem Maaskanta,i co wtedy? I jeszcze jedno, jak zaraz Stan znajdzie jakiegoś dobrego obrońce to co ? przejdziemy z piekła do nieba w jeden dzień?
|