Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47517
Stary 13.06.2011, 22:10
Nie lamentujmy. Nie ma ryzyka bo to transfer na jeden rok,powiedzmy sobie darmowy transfer doświadczonego zawodnika,który chociaż ostani sezon nie grał to jednak wzmocni konkurencję w obronie.Nie sprawdzi sie to do widzenia i tyle. Może jednak się odbuduje pod okiem Maaskanta,i co wtedy? I jeszcze jedno, jak zaraz Stan znajdzie jakiegoś dobrego obrońce to co ? przejdziemy z piekła do nieba w jeden dzień?
Odpowiedz cytując