blanco napisał(a):

|
Nieprofesjonalne to jest wg mnie załatwianie roboty przez Valckxa swoim znajomym w Wiśle , wszyscy marzymy o poważnych celach, widzimy się w LM a dyrektor zatrudnia emeryta , który nie będzie u nas robił nic, prócz pobierania pensji i siedzenia na ławce! Tysiąc razy bardziej wolę oglądać młodego cieniasa z ME , który będzie zapierdalał ku chwale macierzystego klubu , a nie obcucha sztucznie uśmiechającego się do obiektywu za ogromną kasę..
|
To znaczy tutaj się zgodzę...
Wiem, że nie powinienem oceniać zawodnika jeszcze przed tym jak zdążył po raz pierwszy raz założyć koszulkę Wisły Kraków, ale...gość rozegrał zaledwie 5 meczów w tym sezonie - słownie pięć!
Na forum Leicester też nie oceniają jego osoby pozytywnie - traktują go trochę jak my Branco na tym forum
