Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#829
Stary 13.06.2011, 22:04
blanco napisał(a):Wyświetl post
Nieprofesjonalne to jest wg mnie załatwianie roboty przez Valckxa swoim znajomym w Wiśle , wszyscy marzymy o poważnych celach, widzimy się w LM a dyrektor zatrudnia emeryta , który nie będzie u nas robił nic, prócz pobierania pensji i siedzenia na ławce! Tysiąc razy bardziej wolę oglądać młodego cieniasa z ME , który będzie zapierdalał ku chwale macierzystego klubu , a nie obcucha sztucznie uśmiechającego się do obiektywu za ogromną kasę..
To znaczy tutaj się zgodzę...
Wiem, że nie powinienem oceniać zawodnika jeszcze przed tym jak zdążył po raz pierwszy raz założyć koszulkę Wisły Kraków, ale...gość rozegrał zaledwie 5 meczów w tym sezonie - słownie pięć!
Na forum Leicester też nie oceniają jego osoby pozytywnie - traktują go trochę jak my Branco na tym forum
Odpowiedz cytując