Wyświetl pojedynczy post
pio
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5850
Stary 13.06.2011, 22:03
Po pierwsze piszecie o wypożyczeniu młodych na rok, a nie zauważacie, że Lamey został ściągnięty na ... ....a rok.
Po drugie Lamey jest ściągnięty w ciemno, a ten brazylijczyk, którego tak samo nie widzieliście na oczy ba! nie słyszelibyście gdyby nie Cleber i Weszło, już jest drugim Marcelem
I po trzecie wreszcie. Zarówno dla Wisły jak i Clebera jego działalność menadzerska może wyjść na dobre. On będzie miał większy rynek by wprowadzać swoich graczy, a my będziemy mogli wybierać tych, którzy będą odpowiadać sztabowi szkoleniowemu, a nie wszystkich poleconych - z zastrzeżeniem, że Wisła będzie mieć priorytet.

PS: też liczę, że Lamey będzie tylko opcją rezerwową na lewą i prawą obronę.
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!...


RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim

http://www.myspace.com/pio.m
pio
http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee

wszyscypio
Odpowiedz cytując