|
Po pierwsze piszecie o wypożyczeniu młodych na rok, a nie zauważacie, że Lamey został ściągnięty na ... ....a rok.
Po drugie Lamey jest ściągnięty w ciemno, a ten brazylijczyk, którego tak samo nie widzieliście na oczy ba! nie słyszelibyście gdyby nie Cleber i Weszło, już jest drugim Marcelem
I po trzecie wreszcie. Zarówno dla Wisły jak i Clebera jego działalność menadzerska może wyjść na dobre. On będzie miał większy rynek by wprowadzać swoich graczy, a my będziemy mogli wybierać tych, którzy będą odpowiadać sztabowi szkoleniowemu, a nie wszystkich poleconych - z zastrzeżeniem, że Wisła będzie mieć priorytet.
PS: też liczę, że Lamey będzie tylko opcją rezerwową na lewą i prawą obronę.
|