Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: varazze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5849
Stary 13.06.2011, 22:01
Bo Cleber go polecil ...
Cleber dobrym pilkarzem byl, jednak jako dzialacz, skaut czy jak to nazwac, troche mu brakuje do doswiadczenia SV czy RM. Zreszta zasadnicza roznica to taka ze za graczy z brazyli to sie niezla kase placi... a ten Lamey jest za free
FAKT : - Ruud van Nistelrooy "Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens"
Odpowiedz cytując