|
Bo Cleber go polecil ...
Cleber dobrym pilkarzem byl, jednak jako dzialacz, skaut czy jak to nazwac, troche mu brakuje do doswiadczenia SV czy RM. Zreszta zasadnicza roznica to taka ze za graczy z brazyli to sie niezla kase placi... a ten Lamey jest za free
FAKT : - Ruud van Nistelrooy "Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens"
|