|
Wolalbym, zeby Cleber wynajdywal utalentowanych 16-17 latkow POLAKOW.
Sciaganie i upychanie 20-letnich nBrazylijczykow w polskich klubach to wyrok na naszej pilce. Zostana po nich tylko pieniadze - ktore i tak sie przeje, i czarna dziura w selekcji Polakow do gry w kadrze.
Ciao Cleber.
Dzieki za 1:0 z BArca i dwie siaty z bydlem w paski.
|