|
Jestem ciekaw jednego - ile osob odszczeka to co pisze teraz o Stanie i Lamey-u. Bo ja juz widziałem wypowiedzi osob na facebooku, ktorzy smiali sie ze sprowadzenia Pareiki czy Genkova a potem przyznawaly sie do tego, ze za wczesnie oceniły zawodnikow. Jak mozna miec pretensje o ten transfer skoro sie pierwszy raz słyszy nazwisko tego zawodnika i ocenia przez ostatni sezon, w ktorym pilkarz był kontuzjowany. Nie oceniajcie transferow Stana gdy pilkarze sciagnieci nie mieli jeszcze wielu okazji pokazac swoje umiejetnosci. Wyszla sprawa z Cleberem i juz nic sie wam nie podoba. A Brazylijczykow juz w Polscew było mnostwo i tylko paru sie sprawdziło a taki Marcelo w Polsce na prawde nie zdarza sie czesto
|