Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47515
Stary 13.06.2011, 21:52
ehh Cleber , Cleber - taka roznica co do mlokosow z Brazyli jest ze dla nas taki grajek z GKS co go podobno ogladali jest w zasiegu , mozna ogarnac temat i nic sie nie stanie jak gosc sie nie przebije - to samo Anderlecht stac na mlokosa z Brazyli by dac za niego z milion euro a jak sie nie sprawdzi to swiat sie nie zawali...(

powodzenia w nowym interesie i tyle jesli chodzi o mnie w tej sprawie...(
Odpowiedz cytując