Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5845
Stary 13.06.2011, 21:50
CH. napisał(a):Wyświetl post
czyli jaki ?
Ściągamy w ciemno podstarzałego gościa, który nie grał przez prawie cały ostatni rok zamiast zawodnika poleconego przez Clebera. Nawet jeśli byłoby to tylko wypożyczenie nikt mnie nie przekona, że Lamey to lepsza opcja od tego Diogo. W tym momencie jesteśmy podwójnie stratni bo tracimy zawodnika jak i skauta. Takie właśnie działanie nazywam frajerstwem.
Odpowiedz cytując