|
mhm bo Cleber byl bogiem skautingu... i slepiej kurze ziarno sie czasem trafi...
A moze to zagrywka Clebera, zeby po zapewnieniach ze che zostac w wisle i sprowadzic im perelek jak marcelo, chcial przejsc na wlasny rachunek i wyjsc z tyego z twarza, ze niby to Wisla be a on cacy. Nikt nie wie co sie tam podzialo.
FAKT : - Ruud van Nistelrooy "Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens"
|