|
Senior Member
Offline
|
#5844

13.06.2011, 21:44
|
lorddavy napisał(a): 
|
Ogólnie lepiej sprowadzać emerytów, przykłady Żurawskiego, Branco i Boukhariego jak widać nic nie nauczyły naszych działaczy. Wielka szkoda, że tracimy takiego skauta jak Cleber w tak frajerski sposób.
|
czyli jaki ?
|
|