|
Nie widzieliście żadnego meczu w wykonaniu Lameya i gadacie i gadacie i narzekacie. Jak Maor przychodził czy inni też nie widzieliście jak gra. Dajcie mu czas. Zobaczmy po sparingach. To są transfery krótkoterminowe nastawione na awans do LIGI MISTRZÓW. Zarobimy pieniądze na transfery kupimy porządnych graczy w przystępnym wieku.
|