Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47504
Stary 13.06.2011, 21:33
Angmir napisał(a):Wyświetl post
A czy idealnym rezerwowym nie był by jakiś młody polak (choićby i z ME ) albo od biedy Burliga, a nie emeryt z zagranicy którego największą zaletą jest fakt że chyba nie będzie grał w 1szym składzie (tak mówi większość z jego obrońców)
rolą rezerwowego jest to,żeby wówczas kiedy wymaga tego sytuacja wszedł na boisko i grał z pożytkiem dla zespołu a nie wchodził w 90 min lub grał w meczach bez stawki... Jeśli mam wybierać między Lamey'em a Burligą to wolę Holendra gdyż jest po prostu lepszym i bardziej doświadczonym piłkarzem... A jeśli zawodnik z pierwszego składu dozna poważnej kontuzji to do końca rundy/sezonu ma grać za niego gracz z ME?

"pokaż mi swoją ławkę rezerwowych, a powiem ci, jaki masz zespół"


zakładam, że Lamey jest szykowany jako zmiennik dla skrajnych obrońców, którzy mam nadzieję jeszcze Nas zasilą tego lata... Bo jeśli to zawodnik do pierwszej jedenastki a jego zmiennikiem ma być Burliga to... niewesoło...
Odpowiedz cytując