KOALIK napisał(a):

Ty wybrałeś taki fragment żeby Ci pasował, to ja wybiorę ten:
Cytat:
Wisła wskazywała ci, kogo obserwować, czy sam miałeś upatrzonych zawodników?
Różnie. Niektórych wypatrzyłem już wcześniej. Tak było z Diogo, tym chłopakiem z Anderlechtu. Kapka też go oglądał, poznał jego menedżera. No, ale skończyło się na transferze do Belgii.
A jak klub zareagował na wieść o twoim odejściu?
Basałaj się zdziwił. Pytał, co mnie do tego skłoniło. Ale mówię - nie chcę teraz wchodzić w szczegóły. Chodzi o pewne sprawy z przeszłości, które już rozwiązaliśmy. Z Basałajem nie mam żadnych problemów, to w porządku człowiek. Wolę po prostu działać jako menedżer, razem z dużą polską firmą, która będzie moim wspólnikiem i chce zainwestować w młode talenty z Polski. W przyszłości powiem, o kogo dokładnie chodzi. Ale nie jest to firma z branży piłkarskiej.
|
i na koniec Cleber jest naszym dyrektorem sportowym ? on będzie rozliczany z transferów ?