Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47503
Stary 13.06.2011, 21:30
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Cytat z Clebera: http://www.weszlo.com/news/7060


Jak to skomentujecie?
Ty wybrałeś taki fragment żeby Ci pasował, to ja wybiorę ten:
Cytat:
Wisła wskazywała ci, kogo obserwować, czy sam miałeś upatrzonych zawodników?
Różnie. Niektórych wypatrzyłem już wcześniej. Tak było z Diogo, tym chłopakiem z Anderlechtu. Kapka też go oglądał, poznał jego menedżera. No, ale skończyło się na transferze do Belgii.

A jak klub zareagował na wieść o twoim odejściu?
Basałaj się zdziwił. Pytał, co mnie do tego skłoniło. Ale mówię - nie chcę teraz wchodzić w szczegóły. Chodzi o pewne sprawy z przeszłości, które już rozwiązaliśmy. Z Basałajem nie mam żadnych problemów, to w porządku człowiek. Wolę po prostu działać jako menedżer, razem z dużą polską firmą, która będzie moim wspólnikiem i chce zainwestować w młode talenty z Polski. W przyszłości powiem, o kogo dokładnie chodzi. Ale nie jest to firma z branży piłkarskiej.
i na koniec Cleber jest naszym dyrektorem sportowym ? on będzie rozliczany z transferów ?
Ostatnio edytowane przez Luu... : 13.06.2011 o godz. 21:33.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując