|
Nie robiłbym tragedii, jakoś nie wyobrażam sobie, żeby reprezentant młodzieżowy Brazylii, ktory trafil do Anderlechtu kosztowal grosze.
Sam Cleber.. mimo bardzo duzej sympatii, jaka go darze - od dziesieciu lat tuła sie po europie - kogo on ma znac, zeby sciagac co pol roku pilkarza typu Marcelo?
|