Wyświetl pojedynczy post
Tom Al
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47500
Stary 13.06.2011, 21:29
Z 3 strony może jednak powinien. Upublicznienie podobnych rzeczy może spowodować że trudniej będzie je powtarzać.

Przyznam że dzisiejszy dzień jest pierwszym w którym poczułem pewną rezerwę do pracy Stana i Roberta. Do tej pory mieli praktycznie nieograniczony kredyt zaufania, ich działania wydawały się mieć logikę. Kiedy jednak się człowiek dowiaduje że zatrudniono starzejącego się kopacza po licznych kontuzjach który nie poradził sobie w I lidze angielskiej a olano sprawę młodego talentu z Santosu... to trochę zaczyna się czuć dziwnie. Wiadomo, nikt nie jest nieomylny ale to pierwsza wiadomość, która stawia znak zapytania pod kątem długofalowych strategii naszej dwójki Holendrów. Oby była to wiadomość ostatnia.
Odpowiedz cytując