Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#823
Stary 13.06.2011, 21:22
Powiem bez ogródek - nie podoba mi się to, a transfer Lameya jest wynikiem znajomości Stana Valcxa ze zawodnikiem, a nie jego obserwacji - bo i kiedy miałby go obserwować skoro nie grał. Nie podoba mi się załatwianie swoim byłym zawodnikom, będącym teraz w tragicznej formie ciepłej posadki w Wiśle. Pan Lamey kontrakt dostał zapewne na poziomie kwoty wykupu Cikosa. Wypowiedź Clebera i jego wywiad tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ten transfer miał drugie dno.

Szkoda, bo straciliśmy pracownika z perfekcyjnym rozeznaniem na rynku brazylijskim i tym samym szansę na perełkę w stylu Marcelo. Cóż, przypomnijcie mi hołubiciele Stana z wytatuowany na czole "In Stan we trust", za co wywalili go z PSV? Czy nie czasami za załatwianie własnych interesów?

Jestem strasznie rozgoryczony po transferze Lameya i informacji o Clebim.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując