Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47494
Stary 13.06.2011, 21:17
Tyle że taki Marcelo trafia się raz na kilka lat albo i rzadziej. Tym bardziej że był to darmowy transfer (mowa o Marcelo). Na drugiego takiego bedziemy mósieli jeszcze troche poczekać jak narazie trzeba się zadowolić tym co jest. Może jak wejdziemy do LM i się tam pokażemy będzie nas stać na kupienie takiego diamentu jak Marcelo ale już oszlifowanego ale szczeże wątpie ale trzeba mieć nadzieje.
Odpowiedz cytując