Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#822
Stary 13.06.2011, 21:14
http://www.weszlo.com/news/7060

Cleber szybko zakończył współpracę z Wisłą Kraków, woli działać na własny rachunek


Najciekawsze ....

Dlaczego odszedłeś z Wisły?
Wydarzyło się kilka spraw, o których nie chcę publicznie mówić. I nie mogę. To zostanie między mną a Basałajem.

Jak podsumujesz te kilka miesięcy w roli skauta?
Odwiedziłem kilka krajów, nawiązałem sporo kontaktów, widziałem wielu ciekawych piłkarzy. Wiśle poleciłem dwóch - 21-letniego stopera z Izraela i lewego obrońcę z Brazylii w tym samym wieku, który jeszcze w tamtym roku grał w reprezentacji U-20. Włożyłbym za niego ręce w ogień. Wisła uznała, że nie jest zainteresowana. Ok, nie ma sprawy. Ale chłopak poszedł do Anderlechtu.

Pojechało ci to po ambicji?
Nawet nie. Płacili mi za obserwowanie i wydawanie opinii, więc to robiłem. Decyzja należy do Valckxa. Jeśli on i Maaskant nie potrzebują zawodnika tego typu, to ich sprawa. Nie rozumiem tylko, dlaczego młodzieżowy reprezentant Brazylii nie nadaje się do Wisły, a do Anderlechtu tak. Jestem trochę rozczarowany, ale spokojnie. Życie toczy się dalej.

Czyżby znowu nasze holendersko-krakowskie bagno dało znać o sobie i układy ?
Odpowiedz cytując