krakus76 napisał(a):

Czy to jest jakaś zorganizowana akcja? To jest taka akcja żeby dać piątaka.
http://www.youtube.com/user/LKSFANSTV#p/u/1/a4Sl6cSmra0
A tu przykład jak mozna się cieszyć czego w przemarszu kibiców Wisły na Rynek ciężko było uświadczyć. I tym się różnimy od innym jako klub pokemonów i ugrzecznionych kibiców sukcesu.
Szczególnie ciekawa akcja około 6 min.
|
O czym ty w ogole mowisz?
To co wrzuciles to przemarsz Teofilowa i Balut, duzych osiedli w Lodzi, na mecz. Jak chcesz cos takiego u nas to zacznij od organizacji swojego osiedla. Najlepiej jest .......ic ze jaka to straszna jest zenada, mlodych bedziesz mial takich jakich sobie wychowasz. Jak im dasz przyklad to beda robic to co ty, jak im go nie dasz to zrobi to za ciebie telewizja i internet.
Jak na razie to przekonujesz ich ze u nas jest pyta, za chwile na stadionie bedzie jeszcze gorzej po czym z triumfem oznajmisz ze miales racje bo jest pyta a mlodzi sa do dupy. Ja juz naprawde nie wiem do kogo niektorzy maja pretensje.