Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47476
Stary 13.06.2011, 20:27
dla mnie było bardzo nierozsądne posunięcie by nie wykupywać Cikosa ( młody i za stosunkowo nie duże pieniądze )... wiadomo jeszcze tylko tyle że jeszcze trwają negocjacje w sprawie kolejnego wypożyczenia, ale Slovan nie będzie taki i na pewno go nie puści do nas... chyba że jedynie Erik powie że chce nadal grać w Wiśle to może go puszczą na kolejny rok... ale cóż poradzić... Stan robi drużynę tak jak pozwala na to Cupiał i nie można mieć do nikogo o nic pretensji...
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując