Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47475
Stary 13.06.2011, 20:25
Adrio napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie ściągnęli gościa w ciemno... Musieli go jakoś "obadać". Gość ma bardzo dobre CV grał w dobrych klubach i to regularnie co pokazują statystyki. Leicester również coś skłoniło żeby go zakontraktować więc nie jest to jakaś kaleka. Do jego oceny poczekajmy aż zaczną się sparingi. Narazie na prawą strone był tylko Burliga więc nie płaczcie, że przyszedł Lamey bo to z pewnością lepsza opcja od młodego Burligi.
Tia, grał jeden sezon w dobrym klubie - PSV. Reszta to albo ława albo kluby słabe. W Niemczech kolejno spuścił z ligi Duisburg z ostatniego miejsca, sezon później spuścił Herthę z ostatniego miejsca, w następnym sezonie grał już w 2. Bundeslidze i z Herthą zajął 7. miejsce, wg not Kickera był najgorszym z podstawowych obrońców swojej drużyny i to wyraźnie najgorszym. 4,08 to w naszej skali szkolnej średnia 1,92. W Leicester nawet nie dali mu pograć, nawet kiedy połamał się ich podstawowy obrońca na tej pozycji.
Odpowiedz cytując