Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11672
Stary 13.06.2011, 20:20
ciesla093 napisał(a):Wyświetl post
Kamil z tego co pamiętam jeszcze nie wrócił z wypożyczenia z Kolejarza....
I z tego co kojarzę, to w Kolejarzu za wiele nie grał...
Odpowiedz cytując