Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
Od: 05.2011
Skąd: varazze
Offline
#
4063
13.06.2011, 20:10
w tym wywiadzie spodobala mi sie odpowiedz na pytanie
- Gdybym nie byl trenerem, byl bym:
Maaskant - Nieszczesliwy
FAKT : -
Ruud van Nistelrooy "
Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens
"
tomaszw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaszw
Znajdź inne posty napisane przez tomaszw