Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: varazze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4063
Stary 13.06.2011, 20:10
w tym wywiadzie spodobala mi sie odpowiedz na pytanie
- Gdybym nie byl trenerem, byl bym:
Maaskant - Nieszczesliwy
FAKT : - Ruud van Nistelrooy "Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens"
Odpowiedz cytując