Wyświetl pojedynczy post
ciesla093
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11671
Stary 13.06.2011, 20:08
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Zmieniając temat chciałbym zwrócić uwagę na Kamila Rado. Chłopak jak dostał szansę u Kulawika to prezentował się całkiem przyzwoicie(mecz z Widzewem jeśli dobrze pamiętam). Teraz pewnie już może być za późno ale widziałem go w miejscu Jirsaka tzn. wolałbym wpuszczać z ławki młodszego o 6 lat Kamila niż Jirsaka(sprzedać/wypożyczyć).
Kamil z tego co pamiętam jeszcze nie wrócił z wypożyczenia z Kolejarza....
Odpowiedz cytując