Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47468
Stary 13.06.2011, 20:07
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
ByŁo tak:
PrzyszedŁ maskant:Żleeeee,przecieŻ martinez miaŁ byĆ...
PrzyszedŁ pareiko Żleeee dziadek na Ławe
przyszedŁ maor Żleeee po co nam pomocnik i to jeszcze ze sredniaka izraelskiej ligi
przyszedŁ genkov Żleee ostatnio nie strzelaŁ bramek
a j.w widaĆ oni zapewnili mistrza polski!!!!
OgarnĄĆ sie!!!
Przyszedł Boukhari, który nie grał nigdzie w ostatnim czasie ? Co pokazał ?
Przyszedł wynalazek Branco, który nie grywał w ostatnim czasie? Co pokazał ?

Wydaje mi się, że niektórym chodzi o to, że niepotrzebnie ściągamy graczy, którzy grzeją łąwę albo są poza kadrą w jakichs Leicester City a do tego są wiekowi.

Uważasz, że ten chłop zawojuje nam nagle puchary ? Tylko proszę cię nie mów, że będzie alternatywą na prawą, bo aktualnie nie ma nawet pierwszego obrońcy.
Odpowiedz cytując